Estetik Gülüş Tasarımı

Estetik Gülüş Tasarımı Nedir?

Estetik gülüş tasarımı için hastanın beklentisini çok iyi anlamak gerekmektedir. Bu bağlamda, dişler ve çevre dokuları değerlendirip çok detaylı bir muayene önem taşır. Diş Hekimi olarak istediğimiz gülüş tasarımı kompozit dolgularla, bonding yöntemiyle elde edebiliriz. Ayrıca porselen laminate veneerler ile beyazlatma işlemi ile elde edebiliriz. Gülüş tasarımı dişleri ve diş etlerini de içine alan ve temel tedaviler yapıldıktan sonra yapılmaktadır. Kısa sürede sonuç alınan bir tasarım tedavi çeşididir.

Estetik Gülüş Tasarımı Ne Kadar Sürer?

Tedavi 1 hafta içerisinde başarıyla tamamlanabilmektedir. Mock-up işlemi de dahil olmak üzere 2 seansta tamamlanabilmektedir. Dijital ortamda dijital gülüş tasarımının tamamlanmasını takiben klinik işlemlere geçilmektedir. Ölçü alınmasından sonra mock-up işlemiyle ağız içerisinde gösterilebilmektedir. Lamine yaprak porselen veya tam seramik emax porselen ile tedavi bitirilmektedir.

Tedavi Süreci

Dijital gülüş tasarımı ve mock-up seansında size gösterilen dijital tasarım ile aynı olmak üzere tedaviniz tamamlanmaktadır. Sadece mock-up aracılığıyla gösterilen materyal ile diş laboratuvarında yapılacak lamine yaprak porselen veya emax tam seramik porselen materyali arasında olumlu bir fark olmaktadır. Karar aşamasında gösterilen materyale kıyasla daimi olarak kullanabileceğimiz dayanıklı porselenler ile tedavi bitirilecektir. Seanslarda iletişim kurarak isteklerinize göre düzenlemeler yapılabilmektedir. Seansların zorluğu açısından endişe edilmesine gerek yoktur, seanslar rahat geçecektir.

Lamine Diş için göz at: https://unaldent.com/lamine-kaplama/

Zirkonyum Diş için göz at: https://unaldent.com/zirkonyum/

Detaylı bilgi için instagram üzerinden bize ulaşın: https://instagram.com/unaldentclinics

Mersin Gülüş Tasarımı – Mersin Dijital Gülüş Tasarımı – Mersin Diş Hekimi – Mersin Diş Doktoru – Mersin Diş Hastanesi – Mersin Ünal Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği